Rytualiści i rytuały miłosne

Najlepsi rytualiści w Polsce opinie, blog, forum

Rytualiści i rytuały miłosne
Opinie o rytualistach

Maria Bucardi z mariabucardi.pl

Co obejmuje oferta Mari Bucardi?

Magia otacza nas zewsząd, chociaż często tego nie dostrzegamy. Są jednak osoby, które ją czują i potrafią wykorzystać do poprawienia jakości życia zarówno swojego, jak i innych. Jeśli Ty również chcesz tego doświadczyć, skontaktuj się z wróżką/rytualistką. Po wspólnej rozmowie doradzi Tobie jak najlepiej i wskaże konkretne kroki, po wykonaniu których w Twoim życiu zaczną manifestować się wymarzone przez Ciebie rzeczy lub osoby. Trudno oczywiście uwierzyć na słowo, więc pozostaje przekonać się o tym na własnej skórze.

Kim jest Maria Bucardi?

Maria Bucardi uznaje się za mistrzynię magii, terapeutkę, jasnowidzkę. Jest autorka wielu książek, napisała multum książek i stworzyła rozmaite filmy – wszystko to dotyczy duchowości, magii, tarota. Porusza także tematykę weganizmu, który sama praktykuje. Jest wróżka i doradczynią. Pomaga od lat zarówno ludziom, jak i zwierzętom. Ma wykształcenie wyższe uniwersyteckie na dwóch kierunkach. Posługuje się kilkoma językami obcymi, dzięki czemu pomaga osobom na skalę międzynarodową.

Prowadzi bloga rytuały dla Matki Ziemi, na którym znajduje się wiele cennych informacji. Stara się dbać o planetę na różne sposoby, chronić zagrożone gatunki zwierząt przed wyginięciem. Już we wczesnych latach zaobserwowała u siebie cechy takie jak komunikacja energetyczna z roślinami i zwierzętami oraz mieszańcami innych wymiarów. Twierdzi, że odczuwa energię miejsc, widzi duchu, odczuwa działanie lecznicze roślin, wędruje w inne wymiary.

Z czego jest znana Maria Bucardi?

W przypadku Maria Bucardi możesz liczyć na konsultacje i przepowiednie, pisemnie lub przez email. Może dla Ciebie ustalić Twój kamień mocy – przypisany Ci od urodzenia lub pomagający w konkretnej sytuacji życiowej. Jej oferta obejmuje jasnowidzenie, dzięki któremu masz możliwość poznania swojego powołania, życiowego celu. Maria Bucardi zajmuje się psychsomatyką, dzięki czemu poznaje prawdziwe przyczyny schorzeń. Sprawdzi, jakie jest Twoje aktualne zwierzę mocy. Może przewidzieć Twoją przyszłość, co obejmuje także związek i miłość. Twierdzi, że jest w stanie sprawdzić pochodzenie duszy, czyli jej pierwotny dom.

Co może dla Ciebie zrobić Maria Bucardi?

Maria Bucardi przeprowadza rozmaite rytuały, mogą one odbywać się przy wykorzystaniu świec intencyjnych (żywiołów, anielskich, czakr). W ten sposób możliwe jest aktywowanie obfitości, otwarcie kanałów przepływu. Tego typu rytuały działają oczyszczająco, pomagają znaleźć drugą połówkę lub uwolnić się od innej osoby. Możesz nawet przeprowadzić rytuał w intencji Twojego ukochanego zwierzątka, które odeszło.

Maria wykonuje rytuały w nagłej potrzebie, przykładowo w celu przywrócenia utraconej części duszy, zmienienia złej sytuacji w dobrą itd. W swojej ofercie ma rytuały na każdą sytuację życiową, miłosne, zdrowia i urody, dla dusz. Na swojej stronie ma także sklep, w którym możesz kupić kamienie mocy i talizmany. Do kupienia masz także książki Marii Bucardi i szereg innych produktów. Jeśli miałeś lub miałaś już jakieś doświadczenia z pracy z nią, warto się podzielić wrażeniami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *